Přeskočit na navigaci

Vizážistka Brno ​

Drahomíra Ondrúšová

Zkouška svatebního líčení v salonu

Zkouška svatebního nalíčení před plánovanou svatbou. Budete mít jistotu, jak ve svatební den budete vypadat. Zkoušku je možno provést i pár měsíců před svatbou.
Líčení je zaměřeno na trvanlivost a precizní provedení. Musí vypadat dobře na pohled i na fotografii.
 

800 kč
1 - 1,5 h

ZKOUŠKA SVATEBNÍHO LÍČENÍ

Zkouška svatebního líčení je velmi praktická a žádaná služba, kdy se zkouší nejlepší typ nalíčení dané nevěsty. Typ a styl nalíčení přizpůsobuji přání klientky. Někdo chce vypadat přirozeně, jiný výrazně. Vše je možné. Je ale potřeba si rozmyslet, jakým dojmem chci působit. Oblíbený styl líčení je romantický styl, kdy se používají jemné, pastelové barvy jako je fialková a růžová, žádaný je však i přirozený styl, kde zase dominují hnědá a šedá.


           
​                    před nalíčením                                        po nalíčení


 

                         
​                                 poslední krok svatebního líčení - rty

                         
                     
​                                         nalíčená nevěsta ve svatebních šatech


               Jak má svatební líčení vypadat?
Obecně se jako svatební nalíčení doporučuje použít precizně nanesený make-up a to z toho důvodu, že jako nevěsta budete vystavena bleskům fotoaparátů, které, jak známo, "žerou" barvy. Tzn. budete vypadat bledší, než jste ve skutečnosti.
Zároveň ale budete v přítomnosti Vašich příbuzných a hlavně Vašeho vyvoleného, takže je potřeba "zachovat Vaši tvář" a nedělat z Vás někoho jiného.
Tyhle dvě věci je prostě potřeba sladit - tzn. nalíčit Vás dostatečně výrazně ale tak, aby Vás ostatní "poznali".
Poslední slovo ale máte vždy Vy, takže nemusíte mít obavy, že bych Vás líčila nějak proti Vaší vůli. Vždy respektuji Váš názor a Vaše přání.

Jak probíhá zkouška svatebního líčení?
Samotná služba probíhá tak, že mi zavoláte na tel. č. 606 438 155 a domluvíme se na vhodném termínu a čase, kdy dorazíte do salonu. Posadím Vás před velké zrcadlo, proberu s Vámi představu, kterou máte a poté začné samožná zkouška líčení. Pokud budete s nalíčením spokojená, zapíšu si odstíny make-upů, které jsem na Vás použila a stejně tak jako na zkoušce Vás poté nalíčím ve Váš svatební den. Důležitou součástí zkoušky je také dohoda ohledně času a místa, kam můžu za Váma dojet ve svatební den.

Jak dlouho dopředu je potřeba zkoušku absolvovat?
Zkoušku líčení je možno absolvovat i několik měsíců před samotnou svatbou, výjimkou ale nejsou ani termíny 14 dní před svatbou. Vždy záleží na Vás, ovšem já doporučuji odstup alespoň 1 - 2 měsíce. Do té doby si například můžete nechat dorůst příliš vytrhané obočí nebo můžete absolvovat návštěvu u kosmetičky, abyste měla ve svatební den co nejlepší pleť.

Jakou používám kosmetiku?
Při líčení používám Španělskou značkovou dekorativní kosmetiku Laurendor (řada Stage-line), která má nádherné dlouhotrvající odstíny a hodí se i pro citlivou pleť. Výběr vhodných odstínů je vždy na dohodě. Doporučím Vám vhodné barvy, například očních stínů, ale respektuji i Vaše přání, například líčení přizpůsobené barvě kytice nebo barvě svatební výzdoby.

Mohou přijít na zkoušku líčení i svatební hosté?
Ano, pokud by měla zájem o nalíčení v den svatby Vaše maminka, tchyně, sestra, svědkyně apod. a chtěla by mít jistotu, že to ve svatební den bude vše 100%, může přijít na zkoušku líčení i ona.  Máte-li zájem, neváhejte a kontaktujte mě:
na čísle: +420 606 438 155

přes kontaktní formulář
nebo na mailu: daja.ondrusova@seznam.cz


                       VIZÁŽISKTA BRNO - ZKOUŠKA SVATEBNÍHO LÍČENÍ