Přeskočit na navigaci

Vizážistka Brno ​

Drahomíra Ondrúšová

Asistované nákupy oblečení a doplňků

Pomoc při nákupu oblečení a doplňků formou asistence při Vašem nákupu. Vhodné po absolvování barevné typologie a korekce postavy oděvem. Tuto službu je možné si objednávat opakovaně v sezónách jaro/léto a podzim/zima nebo kdykoliv, kdy potřebujete poradit při nákupu oblečení.

 

500 Kč/hod
dohodou

Asistované nákupy

​K čemu slouží služba asistovaný nákup?
​Začněme počty: pokud si spočítáte kolik jste utratili za oblečení, které jste nakonec vůbec nenosili, dostanete se většinou na poměrně vysokou částku. Důvodem bývá buď špatná barva nebo špatný střih, případně styl, který Vám nesedí. Pokud absolvujete službu "asistovaný nákup", který Vás bude stát 500,- kč/hodinu, budete mít ve skříni 100% slušivé kousky a v konečném důsledku ušetříte tisíce (mnohdy i desetitisíce korun), protože vše, na co ve skříni sáhnete, Vám bude slušet.

Nejdříve je potřeba určit Váš typ.
Klient většinou nejdříve absolvuje poradenství barevné typologie a korekci postavy oděvem, příp. i probrání šatníku, kde se přesně určí jeho typ postavy, vhodné barvy a kombinace a vyřadí se z šatníku nevhodné kousky. Na základě zjištěných skutečností se určí slabiny v šatníku a napíše se seznam, co je potřeba dokoupit. Poté se vyráží na nákupy.
​Pokud již znáte alespoň svůj barevný typ, je možno nakupovat rovnou.

​Jak často absolvovat tuto službu?
Tuto službu můžete absolvovat jednorázově kdykoliv nebo opakovaně na každou sezónu. Hodí se pro nákup většího množství oblečení nebo při nákupu drahého, například společenského oblečení, kdy chcete mít jistotu, že nakupujete správně. Pomohu Vám ale například třeba jen s výběrem zimního kabátu.

​Kam půjdeme nakupovat?
Nejčastějí chodím s klienty do Vaňkovky nebo Olympie, ale nebráním se i jiným. Konkrétní obchod či značku se snažím vybírat dle stylu klienta, požadovaných kousků oblečení a také podle finančních možností. Pokud máte oblíbenou značku, není problém.

J​ak služba probíhá?
Přímo na místě to probíhá tak, že klientovi vybírám vhodné kousky dle jeho typu, které mu nosím do kabinky, kde je on zkouší. Je dobré vzít si na sebe pohodlné spodní prádlo a vhodnou obuv.
Obvyklá doba nakupování je 3 hodiny, ale je to individuální,  je možno nakupovat oblečení, doplňky, šperky, hodinky, plavky, boty, atd.

​V průběhu nákupů také klientovi ukazuji na stojanech oblečení, které by mu slušelo, i když jej zrovna v tu chvíli nebude nakupovat. 

 
                                               určit, co Vám skutečné sluší, nebývá jednoduché


                       
                        ​pomocí asistovaného nákupu se nebudete bát změnit styl


Máte-li zájem, neváhejte a kontaktujte mě:
na čísle: +420 606 438 155

přes kontaktní formulář
nebo na mailu: vizazistkabrno@seznam.cz.

 

VIZÁŽISTKA BRNO - ASISTOVANÉ NÁKUPY