Přeskočit na navigaci

Vizážistka Brno ​

Drahomíra Ondrúšová

Balíček "Celková proměna muže"

Balíček obsahuje služby:
barevná typologie, korekce postavy oděvem, probrání šatníku (u mně nebo u Vás doma), asistované nákupy 2h, návrh účesu, realizace kadeřnických služeb (mohu doporučit kadeřnice)

5500 Kč
7 h
cena je po slevě

Balíček "Celková proměna pro muže"
Obsahuje vše, co by měl znát každý muž, který chce na své okolí působit dobrým dojmem.
Nalezení vlastního stylu zvýší mužovo sebevědomí a může mu dopomoci k úspěchu jak v soukromém, tak pracovním životě. V neposlední řadě ale také k dobrému pocitu ze sebe sama.

Tento balíček obsahuje následující služby:

1. Barevná typologie - pomocí 50 různobarevných šátků určím Váš barevný typ, zjistím, zda-li Vám sluší studené či teplé barvy, v jakých odstínech tak, aby nejlépe ladily k Vašemu přirozenému koloritu: pleť, vlasy, oči. Dostanete ode mne barevnou oboustrannou kartičku s 50ti odstíny Vašich nejlepších barev. Mohu Vám zde také označit Vaše favority - barvy, ve kterých vypadáte skutečně nejlépe. Barevný typ se během života nemění, takže informace, které získáte Vám budou prospěšné celý život. Tyto znalosti využijete co se týče barvy oblečení, doplňků, šperků, tašek, vlasů apod.

2. Korekce postavy oděvem - díky analýze Vašeho typu postavy Vám doporučím vhodné linie a střihy a vzory oblečení, které se hodí nejlépe k Vašemu typu. V kombinaci s barevnou typologií budete přesně vědět, v jakém oblečení budete působit nejlépe.

3. Probrání šatníku - jsou zde 2 možnosti:
- probrání vybraných kousků Vašeho šatníku u mně v salonu - vezmete s sebou kufr nebo 2 s Vaším oblečením a společně probereme, co se k Vašemu typu hodí a co nikoliv.
- probrání šatníku u Vás doma - proberu Vám Váš šatník a pomohu Vám vyřadit nevhodné kousky.
Na základě zjištěných skutečností je možno sepsat nákupní seznam toho, co je potřeba dokoupit.

4. Asistované nákupy 2h - nákupy chybějících kousků oblečení. Obvykle chodím do větších nákupních center, obchody vybírám dle finančních možností, stylu apod. s přihlédnutím ke zvykostem zákazníka. Vedle samotných zrealizovaných nákupů má tato schůzka také smysl informativní a naučný, zákazníkovi ukazuji, co by mu slušelo a co nikoliv, i když vše v daném dni nenakoupí.

5. Návrh účesu - dle Vašeho typu Vám navrhnu účes. Přihlížím k tvaru obličeje, věku, výšce postavy, ale také samozřejmě k typu vlasů, povolání, preferencím apod. Dostanete ode mne kreslený návrh s popisem střihu, barvy a doporučením úpravy. Mohu také předat kontakty na ověřené kadeřnice z Brna.

6. Kadeřnické služby - v ceně tohoto balíčku máte i kadeřnické služby: mytí, stříhání, případně barvení, foukání a závěrečný styling. Můžete navštívit svou kadeřnici nebo dle mého doporučení.

Realizace:
Obvykle probíhá takto:
1 den: přijdete za mnou do salonu a proběhnou následující služby: barevná typologie, korekce postavy oděvem, návrh účesu. Může proběhnout i služba probrání šatníku - buď u mně nebo se přesuneme k Vám domů. Zaplatíte za balíček a co nejdříve se objednáte do kadeřnictví.
2 den: kadeřnické služby - pojedete do kadeřnictví zrealizovat si účes, schováte si účtenku.
3 den: asistované nákupy - donesete mi účtenku z kadeřnictví k proplacení a vyrazíme na nákupy.

Pokud Vás tato služba zaujala, neváhejte a volejte tel. č. 606438155 a objednejte se ještě dnes.
Můžete také psát na e-mail: vizazistkabrno@seznam.cz.

Budu se těšit na Vaši návštěvu!


 

Galerie