Přeskočit na navigaci

Vizážistka Brno ​

Drahomíra Ondrúšová

Vaše příběhy proměn

Příběh č. 1. - Jana, 27 let, svobodná, vedoucí pobočky

celková proměna s asistencí

Představuji Vám na ukázku průběh celkové proměny jedné sympatické mladé slečny, která se odvážila změnit svoji vizáž a potažmo celý svůj život. Pracuje na vedoucí pozici a dálkově studuje vysokou školu. Společnost jí dosud dělaly zejména knihy, zamilované filmy a popcorn.   

To vše ale chtěla změnit a začít žít, tudíž jejím požadavkem bylo udělat z ní atraktivní kočku, za kterou se každý otočí a zvýšit šance na nelezení toho "pravého". Sami tak můžete zhodnotit, zda-li se to povedlo. V jednotlivých krocích Vás provedu postupem její proměny.
 
Začátek...
Slečna přišla oblečená celá v černém. Od přírody světlý, jemný typ. Domnívala se, že černou barvou nemůže nic zkazit. Pravdou je, že černá je neutrální barva, ovšem u těchto typů, zejména, pokud je blízko obličeje, nevypadá příliš dobře. Vlasy měla blond, odbarvené, rovné, ošetřované, bez výrazného střihu. Šperky ani ozdoby nenosila. barevna-typologie.JPG  image003.png  image005.png 
 
Barevná typologie
Pomocí barevných šátků jsem určila její přirozený barevný typ - jasné léto. Zejména jí sluší studené, výraznější barvy, dominující růžová. Jako doplňující je možno použít fialovou, modrou, tyrkysovou a na svrchní oděv a doplňky je ideální hnědá. Z důvodu studeného ladění pokožky je vhodná stříbrná barva šperků. Make-up taktéž ve studených tónech. Slečna dostala barevný vzorník, který může s sebou nosit na nákupy a písemné materiály, aby se do nich mohla kdykoliv podívat.


 dokumenty-k-vizazistice-076.jpg  dokumenty-k-vizazistice-077.jpg    
 
Korekce postavy oděvem
Vzhledem k výrazně tvarovaným ženským křivkám slečně sluší oblečení jemně zdůrazňující ženskou linii. Není nutno se bát výraznějších výstřihů a atraktivních barev v horní části postavy. Nevhodné jsou strohé, rovné střihy. Ideálními jsou přiléhavé horní díly a tmavší, nebo splývavé spodní díly oblečení. Nevhodné jsou výrazné brože. Pásky vypadají vždy dobře. Kabelky jemnější. Slečna dostala písemný popis nejvhodnějšího typu oblečení a fotografie příkladů kombinací jednotlivých svršků.

     
 P1060050--1-.JPG

Probrání šatníku klientky
V šatníku slečny se nacházelo oblečení zejména v tmavých odstínech, zejména šedá, černá a červená. Tyto barvy jí opravdu moc nesluší, z toho důvodu byly z šatníku vyřazeny. P1040242.JPG  P1040243.JPG  P1040244.JPG

Asistence při nákupu oblečení
Nejdříve bylo nutno sepsat seznam všech důležitých věcí. Například: halenky, sukně, kalhoty, sako, šperky a bižuterie, fén, natáčky, tužidlo a lak na vlasy, atd. Po několikahodinovém hledání a zkoušení bylo vše nakoupeno.  v-kadernictvi.JPG

Návrh účesu, kadeřnické služby 
Je nutno brát v potaz spoustu faktorů. Počínaje tvarem obličeje – v tomto případě trojúhelník, přes barevný typ, konče životním stylem a dalšími atributy. Blond vlasy slečně sluší, měla by se držet studených, platinových tónů, ale pro atraktivnější vzhled jsem jí doporučila příležitostně lehké či silnější zvlnění . Pramínky je možno udělat v růžové barvě. Vzhledem k odbarvení o 3 odstíny je nutno o vlasy nadále pravidelně pečovat a ošetřovat balzámy a kúrami.    image002.jpg   

Mini kurz denního líčení
Bylo nutné lehce zakrýt kruhy pod očima, pihy a jiné nerovnosti. Poté následovalo nanesení lehkého, přirozeného make-upu, zdůrazňující přirozenou krásu. Na oči jsem použila fialové stíny, rtěnku a zdravíčko do růžového tónu. Vyhnula jsem se černým linkám a černé řasence. Vzhledem k jemnému přirozenému tónu pleti postačuje hnědá. Slečna dostala písemné materiály a postupy při líčení, díky kterým si může nově nabyté znalosti kdykoliv osvěžit.
 


 Výsledek - úplná proměna!
Výsledkem je sebevědomá, mladá slečna, která se o sebe umí postarat, ví, jak pečovat o svoji pleť, jak se nalíčit na různé příležitosti, ví, co na sebe, jaký účes jí sluší. Nezalekne se žádné příležitosti, jak lépe prezentovat sama sebe a svoji osobnost. Bude se lépe seznamovat s opačným pohlavím, nemluvě o profesionální reprezentaci.
 
 

do-spolecnosti--1-.JPG 
jak hodnotila svoji proměnu ona sama?
„Děkuji Vám, dodáváte ženám sebevědomí a novou sílu do života“


Poznámka pro svobodné a nezadané: slečna se do půl roku od proměny seznámila s milým mužem, se kterým chystá svatbu! Přejeme hodně štěstí!

Pro úplnost zde uvádím rozpis služeb a zboží i s cenami z tého proměny:

Vizážistické služby - balíček "Proměna s asistencí":
- barevná typologie...................... 800,-
- korekce postavy oděvem........... 600,-
- probrání šatníku.........................500,-
- mini kurz líčení........................1 200,-
- návrh účesu............................... 900,-
- asistované nákupy 3h...............1 500,-
------------------------------------------------------
součet cen.................................. 5 500,-
sleva (za balíček).........................- 200,-
celkem.......................................5 300,-Kadeřnické služby:
- střih, barva.................................1 190,-
Chcete se proměnit i Vy?
Máte ve svém okolí někoho, kdo touží po změně?

Potom neváhejte a objednejte si například balíček "Celková proměna s asistencí" ještě dnes! Vybírat také můžete z ostatní nabídky služeb - viz odd. Služby a ceník.Máte-li zájem, neváhejte a kontaktujte mě:
na čísle: +420 606 438 155
přes
kontaktní formulář
nebo na mailu: vizazistkabrno@seznam.cz

 

Příběh č. 2. - Vlaďka, 46 let, vdaná, podnikatelka

 pred-velka.jpg   jana---portret.jpg
                 před proměnou                                            po proměně   
Proměna aktivní ženy středního věku. Cílem bylo dosáhnou profesionálního vzhledu, aby se mohla cítit sebevědomě při obchodních jednáních ale i v soukromém životě.
Paní byla zvyklá nosit nenápadné oblečení světlých barev ve větších velikostech, než je její konfekční (36). Původní účes jí dělal trochu starší a nepůsobil atraktivně. Nebyla zvyklá se vůbec líčit, pouze používat pleťové krémy. Proměna se týkala zejména nalezení správných barev, stylu a účesu.

Barevná typologie
Pomocí barevných šátků jsem zjistila, že jí sluší nejvíce barev podzimního typu. Zejména jí ale sluší barvy výrazné a kontrastní. Tyto barvy je potřeba nosti zejména v blízkosti obličeje. Důležitým prvkem jsou i šperky a doplňky.

  barevna-typologie.JPG  P1060301--1-.JPG
                  barevná typologie - nejlépe vypadaly výrazné barvy


Návrh účesu, kadeřnické služby
Cílem návrhu účesu bylo najít takový střih a barvu, která by ladila k celkovému typu, zejména se jednalo o oživení barvy - z tmavohnědé na bordó a modernizaci střihu. Vlasy jsem celkově zkrátila, zejména v bočních partiích a protenčila. 

pred-velka--1-.jpg  kader-sluzby.JPG  kader--sluzby-II--1-.JPG
účes byl navržen a zrealizován tak, aby odpovídal současným trendům i typu zákaznice


Korekce postavy oděvem
Zákaznice má typ postavy - obdélník, tzn. rovná postava bez výraznějších ženských křivek. K tomuto typu nejlépe sedí jednoduché střihy v elegantních liniích. Vzhledem k menší výšce postavy (165 cm) nejsou vhodné příliš dlouhé sukně a volné střihy. Lepší je oblečení přesně sedící "na tělo".

pred-velka-j.jpg  typy-postavy-009.jpg  typy-postavy-005.jpg
                      typ postavy oblélník: jednoduché linie bez zdůrazňování pasu


Kurz klasického líčení
Při jednání s klienty je velice důležité být upravená. Výuka klasického líčení byla zaměřená na jednoduché, zvládnutelné techniky pro každý den. Klientka si poté dekorativní kosmetiku a štětce objednala.

kurz-liceni.JPG  204_0_n.jpg
výuka líčení - dokonalá tvář během 5-ti minut, dekorativní kosmetika odpovídá barevnému typu


Výsledek proměny
Výsledek byl naprosto neuvěřitelný! Z nenápadné ženušky se stala atraktivní, sebevědomá žena. Ona sama proměnu zhodnotila jedním slovem: "Díky"


    pred-velka-j--2-.jpg  jana-str.jpg
           před proměnou                                                                   po proměně


Přehled cen:

Vizážistické služby, výhodný balíček "Image pro ženy":

barevná typologie.......................800,-
minikruz líčení..........................1 200,-
korekce postavy oděvem...........600,-
návrh účesu................................900,-
-----------------------------------------------
Celkem součet..........................3 500,-
sleva (za balíček).......................- 200,-
Konečná cena...........................3 300,-

Kadeřnické služby:
barva, střih...................................790.-
Zaujala Vás tato služba?

Pak neváhejte a vyberte si z nabídky balíčků proměn - viz odd. Služby a ceník.


Kontaktujte mě ještě dnes
na čísle: +420 606 438 155

nebo přes
kontaktní formulář
nebo na mailu: vizazistkabrno@seznam.czPříběh č. 3 - Aneta, 18 let, svobodná, studentka učiliště

pred-drdol.jpg     celkova-po.jpg        
                  před proměnou                                                        po proměně


  

Proměna mladé slečny, která si přála najít svůj styl, své barvy a  naučit se líčit na plesy, diskotéky a večírky.

Mladá sympatická slečna si přála najít sama sebe, svůj styl a vyrovnat se atraktivním spolužačkám, o které nemají o chlapce nouzi. Bála se však barev, protože nevěděla, které jí sluší a neuměla se správně nalíčit na den a už vůbec ne na večer. 

Barevná typologie
Pomocí barevných šátků jsem zjistila, že slečně sluší studené, výrazné barvy. Patří do tzv. "letního typu" a tudíž by se měla vyhýbat teplým, zemitým tónům, zejména u obličeje.

            barevna-typologie-foto--3-.jpg     barevna-typologie-hezka-top.jpg

Poradenství péče o pleť
Slečna měla smíšenou pleť, tak jsem jí poradila, jak o ni správně pečovat, jak ji čistit a tonizovat. Doporučila jsem jí čistící přípravky značky Laurendor.

Trhání obočí
Slečna měla již obočí vytrhané, doporučila jsem jí ale trochu jiný tvar vzhledem ke tvaru obličeje.

Maxi kurz denního a večerního líčení
Při maxi kurzu líčení jsem slečně vysvětlovala krok za krokem, jak se má správně líčit. Líčila jsem ji na jedné polovině tváře krok za krokem a ona v zápětí napodobovala to stejné na druhé polovině tváře. Nejvíce ji zaujaly techniky večerního líčení očí, protože tady vždycky váhala, jak má nanést správně oční stíny tak, aby vypadalo nalíčení sexy, ale také vkusně.    
Naučit se správně nalíčit v tak mladém věku je pro každou dívku do budoucna velice přínosné. Zbaví se spousty zbytečných hodin před zrcadlem přemýšlením co a kam nanést, nemluvě o finanční úspoře za kosmetiku, kterou kolikrát použijeme jednou a potom letí rovnou do koše, protože zjistíme, že se k nám nehodí.

                                        maxi-kurz-liceni---rty--1-.jpgSlečna absolvovala výhodný balíček služeb "Krásná tvář v každém věku".

Služby, ceny:

barevná typologie
poradenství péče o pleť
trhání obočí
maxi kurz denního líčení
maxi kurz večerního líčení

Cena: 4 300,-