Přeskočit na navigaci

Vizážistka Brno ​

Drahomíra Ondrúšová

O mně - informace, aktivity

 V současnosti pracuji v Brně, kde nabízím své služby jak pro firmy, fotografy, svatební agentury, časopisy, apod., tak i pro širokou veřejnost - muže i ženy nejrůznějšího věku. Nabízím kompletní služby vizážistiky nejen co se týče líčení, ale provádím také poradenství účesů, úpravy vlasů, také poradenství oblékání, barev, celkové proměny a další služby (viz odd. Nabídka služeb a ceník). Spolupracuji s fotografy i kadeřnicemi.

Při své práci se snažím skloubit přání zákazníka s objektivním zhodnocením toho, co je možné a esteticky přijatelné tak, aby byl zákazník spokojen. Největším trendem posledních let je přirozenost, snažím se tedy zákaznicím vycházet vstříc i v tomto směru, a to i v případě například večerního či svatebního líčení. Důležité je vždy to, aby se zákaznice nakonec cítila příjemně.
 
Umístila jsem se na 3. příčce v mistrovství ČR v make-upu, spolupacuji s ČT2. Jsem zapsána v Encyklopedii osobností České a Slovenské republiky r. 2017 mezi vizážisty.                         

                                  ​                             
 
​                      

                                Umístění v soutěžích v líčení

2010 -  3. místo na Mistrovství české republiky v Make-upu 2010
na téma "dívka z amerického plakátu", Praha, pořádané spol. Incheba Expo, veletrh Interbeauty Prague. Tématem tohoto ročníku byly tzv. "pin-up girl", což byly sexy dívky z plakátů 50. let.

              3-misto--1-.jpg

2011 - 5. místo na Mistrovství české republiky v Make-upu 2011
na téma "80.léta - zpět v čase",  které se uskutečnilo v Praze, pořádané spol. Incheba Expo na veletrhu kosmetiky Interbeauty Prague. Tématém tohoto ročníku byla 80.léta.

              diplom-a-pohar.jpg   pohar-2011--1-.JPG  5-misto--1-.jpg                             Realizace vizážistických služeb1. VIZÁŽISTICKÉ SLUŽBY PRO BĚŽNOU KLIENTELU

Hlavní náplní mé práce jsou vizážistické služby pro ženy i muže různých věkových kategorií. Provádím celkové proměny vzhledu, barevnou typologii,  denní líčení, večerní líčení, svatební líčení, líčení svatebních hostů, kurzy líčení, korekce postavy oděvem, probrání šatníku, asistované nákupy, návrhy účesů, lehčí úpravy vlasů, prodej dárkových poukazů.

        promena.bmp  _DSC2309.jpg  _DSC0883.JPG  mala-foto.jpg   
         SVATBA-WEB-3.jpg​   business-liceni-portret-usmev.jpg   1460660484355.jpg  ​ 16-08-11-Kla╠ura_full-009.jpg
 


2. VIZÁŽISTICKÉ SLUŽBY PRO TELEVIZI, FIRMY A INSTITUCE

Vedle služeb pro běžnou klientelu nabízím rovněž služby pro televizi, firmy i státní instituce. Jedná se zejména o ukázky trendů v líčení, líčení na kadeřnických show, módních přehlídkách, soutěžích krásy, přednášky o image a například úpravy zaměstnanců na weby apod. Některé realizované akce uvádím níže. 

Hostem v pořadu Dobré ráno na ČT2 - téma: revoluce v líčení
Divákům jsem ukazovala jak se změnily trendy v líčení za posledních 30 let. Od výrazného okatého líčení let 80. až pod dnešek, kdy vládne nahé líčení nebo důraz na konkrétní partii obličeje jako jsou oči nebo rty.
            

 
Hostem v pořadu Dobré ráno na ČT2 - téma: jarní trendy v líčení
Divákům jsem ukazovala nejžhavější trendy v součesném líčení: nahé líčení, dále líčení ve stylu 60.let a francouzské líčení. (Videa můžete shlédnout na úvodní straně dole).


          vsichni-ve-studiu-top.jpg   liceni-baze.jpg
           ​    ​  ​

Líčení finalistek soutěže Czech & Slovak Photo Girl 2015
Líčila jsem finalistky soutěže Czech & Slovak Photo Girl 2015 na finálovém galavečeru v Kulturním domě SEMILASSO. Moderoval Petr Suchoň, v programu vystoupil např. Martin Maxa.
 
               12195793_1670462303221927_8668045977130146329_n.jpg   12108981_1670461959888628_7486162794722110951_n.jpg


Líčení modelek módní přehlídky v hotelu Savoy, Brno
Líčila jsem modelky na módní přehlídce v rámci večírku pro Sdružení podnikatelek.

              prehlidka-XIV-1.jpg     prehlidka-VIII.jpg

Líčení hostesek pro kadeřnici Petru Měchurovou
Líčila jsem hostesky pro slavnou pražskou kadeřnici Petru Měchurovou z L´oreal academy, předváděla večerní účesy. Hostesky jsem líčila ve francouzském stylu.

           web-liceni-zaver-mala.jpg   web-mechurova-cese-2a.jpg
                       


Líčení na náborové plakáty firmy TESCO
​2-denní akce líčení na promovidea a focení na náborové plakáty za účelem získání nových zaměstnanců. 

         web-1-3.jpg​  web-3b-zrzka.jpg​  tesco-blondak.jpg


Firemní kurz líčení pro firmu E.ON
Firemní kurz líčení pro zaměstnankyně firmy E.ON proběhl v hotelu Happy star v Hnanicích u Znojma. Smyslem bylo naučit dámy dennímu líčení, které by mohly nosit do práce. Akce proběhla formou workshopu/kurzu. Naučily se základní techniky líčení dle daného typu.


             17-07-liceni-brunetky.JPG  15-54-liceni-blondyna.JPG  16-33-liceni-karecky.JPG
 
 
Fotolíčení a úprava vlasů manažerů Coca - coly
​Upravovala jsem 36 manažerů a manažerek Coca - coly pro firemní fotografování profesionálním fotografem, které měli v rámci dne školení manažerů. Jednalo se o fotolíčení a konečnou úpravu vlasů před focením. Akce proběhla v hotelu Avanti v Brně. Fotografie jsou určeny pro interní a personální potřeby firmy, např. fotografie v e-mailech, apod.
 
              


​​Workshop líčení v Brně, pro firmu British american tobacco
Ve spolupráci s dalšíma 5 vizážistkama jsem se zúčastnila workshopu pro zaměstnankyně firmy British american tobacco v restauraci Pavillon v Brně. Téma: základy líčení do práce.
 
                  

 
Workshop líčení v Ostravě, pro British american tobacco
​Ve spolupráci s dalšíma 3.vizážistkama jsem se zúčastnila workshopu líčení ke Dni matek v Ostravě pro 50. zaměstnankyň tabákové firmy. Smyslem workshopu bylo naučit dámy dennímu líčení, které na akci zkoušely samy na sobě.
 
        web-top-top-14-31.jpg   web-top-top-14-28-1.jpg​ ​  web-top-top-14-37.jpg 


Přednáška pro učitelky MŠ Modřice
Ke Dni matek jsem přednášela učitelkám z Mateřské školy v Modřicích o barevné typologii, výběru vhodného účesu s praktickými ukázkami nahého a francouzského líčení.

                         

 ​
Přednáška o vizážistice a líčení, hotel Royal resort Brno
Přednášela jsem pro lékárnice jako zpestření jejich odborných školení. Tématem byly zejména barvy a praktické ukázky nalíčení.

               web-prednaseni.jpg  web-satky.jpg   web-ukazka-naliceni-1.jpg   Přednáška o kosmetice, barvách a líčení, ZŠ Brno
Přednášela jsem pro žáky a žákyně 6. - 9. tříd ZŠ Brno pro neslyšící v rámci projektu Investice do rozvoje vzdělávání. Téma přednášky: péče o mladou pleť, barevná typologie, líčení pro náctileté s praktickými ukázkami.

            P1120800.JPG    u-tabule.JPG    liceni-oci.JPG 


Líčení na večírku firmy DHL
Barevná typologie a líčení na firemním večírku firmy DHL.

          web-foto-2.jpg      web-foto-1.jpg


Líčení hostů golfového turnaje,  Golf hotel Austerlitz, Slavkov u Brna 
Líčení partnerek přítomných soutěžících v golfu v rámci doprovodného wellness programu.

            golf-hotel-austerlitz-web-1.jpg    liceni-hotel-1.jpgPřednáška pro ženy při příležitosti MDŽ, Brod n. Dyjí
Starostka města Brod n. Dyjí mně pozvala na přednášku pro místní ženy. Přednášela jsem zejména o líčení, péči o pleť ale i účesech.

                web-mikr-1.jpg      web-mikrofon-1.JPG
 

Přednáška o vizážistice pro firmu BOS, spol. s r.o.
Firemní vizážistické školení pro zaměstnance na téma barvy, líčení. Firma BOS, Ladná u Břeclavi. Určení barevného typu, zásady používání barev, ukázky nalíčení. 
                                                    


 líčení modelek a předvádění pro agenturu Prestige models, Valašské Meziříčí
Pro tuto agenturu jsem pracovala jako modelka, zejména na módních přehlídkách. Připravovala jsem také ostatní modelky na molo, zejména co se týče líčení.