O mně - Informace, aktivity

V současnosti pracuji v Brně, kde nabízím své služby jak pro firmy, fotografy, svatební agentury, časopisy, apod., tak i pro širokou veřejnost - muže i ženy nejrůznějšího věku. Nabízím kompletní služby vizážistiky nejen co se týče líčení, ale provádím také poradenství účesů, úpravy vlasů, také poradenství oblékání, barev, celkové proměny a další služby (viz Služby a ceník). Spolupracuji s fotografy i kadeřnicemi.

Při své práci se snažím skloubit přání zákazníka s objektivním zhodnocením toho, co je možné a esteticky přijatelné tak, aby byl zákazník spokojen. Největším trendem posledních let je přirozenost, snažím se tedy zákaznicím vycházet vstříc i v tomto směru, a to i v případě například večerního či svatebního líčení. Důležité je vždy to, aby se zákaznice nakonec cítila příjemně.

Umístila jsem se na 3. příčce v mistrovství ČR v make-upu, spolupacuji s ČT2. Jsem zapsána v Encyklopedii osobností České a Slovenské republiky r. 2017 mezi vizážisty.

Umístění v soutěžích v líčení

2010 -  3. místo na Mistrovství české republiky v Make-upu 2010

na téma "dívka z amerického plakátu", Praha, pořádané spol. Incheba Expo, veletrh Interbeauty Prague. Tématem tohoto ročníku byly tzv. "pin-up girl", což byly sexy dívky z plakátů 50. let.

2011 - 5. místo na Mistrovství české republiky v Make-upu 2011

na téma "80.léta - zpět v čase",  které se uskutečnilo v Praze, pořádané spol. Incheba Expo na veletrhu kosmetiky Interbeauty Prague. Tématém tohoto ročníku byla 80.léta.

Realizace vizážistických služeb

1. Vizážistické služby pro běžnou klientelu

Hlavní náplní mé práce jsou vizážistické služby pro ženy i muže různých věkových kategorií. Provádím celkové proměny vzhledu, barevnou typologii,  denní líčení, večerní líčení, svatební líčení, líčení svatebních hostů, kurzy líčení, korekce postavy oděvem, probrání šatníku, asistované nákupy, návrhy účesů, lehčí úpravy vlasů, prodej dárkových poukazů.

Proměna - líčení

2. Vizážistické služby pro televizi , firmy a instituce

Vedle služeb pro běžnou klientelu nabízím rovněž služby pro televizi, firmy i státní instituce. Jedná se zejména o ukázky trendů v líčení, líčení na kadeřnických show, módních přehlídkách, soutěžích krásy, přednášky o image a například úpravy zaměstnanců na weby apod. Některé realizované akce uvádím níže. 

Hostem v pořadu Dobré ráno na ČT2 - téma: revoluce v líčení

Divákům jsem ukazovala jak se změnily trendy v líčení za posledních 30 let. Od výrazného okatého líčení let 80. až pod dnešek, kdy vládne nahé líčení nebo důraz na konkrétní partii obličeje jako jsou oči nebo rty.


Hostem v pořadu Dobré ráno na ČT2 - téma: jarní trendy v líčení

Divákům jsem ukazovala nejžhavější trendy v součesném líčení: nahé líčení, dále líčení ve stylu 60.let a francouzské líčení.

Natáčení
Líčení v TV

Líčení finalistek soutěže Czech Slovak Photo Girl 2015

Líčila jsem finalistky soutěže Czech & Slovak Photo Girl 2015 na finálovém galavečeru v Kulturním domě SEMILASSO. Moderoval Petr Suchoň, v programu vystoupil např. Martin Maxa.

Líčení modelek módní přehlídky v hotelu Savoy, Brno

Líčila jsem modelky na módní přehlídce v rámci večírku pro Sdružení podnikatelek.

Líčení hostesek pro kadeřnici Petru Měchurovou

Líčila jsem hostesky pro slavnou pražskou kadeřnici Petru Měchurovou z L´oreal academy, předváděla večerní účesy. Hostesky jsem líčila ve francouzském stylu.

Líčení na náborové plakáty firmy TESCO

​2-denní akce líčení na promovidea a focení na náborové plakáty za účelem získání nových zaměstnanců.

​Firemní kurz líčení pro firmu E.ON

Firemní kurz líčení pro zaměstnankyně firmy E.ON proběhl v hotelu Happy star v Hnanicích u Znojma. Smyslem bylo naučit dámy dennímu líčení, které by mohly nosit do práce. Akce proběhla formou workshopu/kurzu. Naučily se základní techniky líčení dle daného typu.

Fotolíčení a úprava vlasů manažerů Coca - Coly

​Upravovala jsem 36 manažerů a manažerek Coca - coly pro firemní fotografování profesionálním fotografem, které měli v rámci dne školení manažerů. Jednalo se o fotolíčení a konečnou úpravu vlasů před focením. Akce proběhla v hotelu Avanti v Brně. Fotografie jsou určeny pro interní a personální potřeby firmy, např. fotografie v e-mailech, apod.

​​Workshop líčení v Brně, pro firmu British American Tobacco

Ve spolupráci s dalšíma 5 vizážistkama jsem se zúčastnila workshopu pro zaměstnankyně firmy British american tobacco v restauraci Pavillon v Brně. Téma: základy líčení do práce.

Workshop líčení v Ostravě, pro British American Tobacco

​Ve spolupráci s dalšíma 3.vizážistkama jsem se zúčastnila workshopu líčení ke Dni matek v Ostravě pro 50. zaměstnankyň tabákové firmy. Smyslem workshopu bylo naučit dámy dennímu líčení, které na akci zkoušely samy na sobě.

na workshopu líčení se dámy mohou naučit, jak se správně nalíčit
naučím Vás správné techniky líčení
workshop líčení

Přednáška pro učitelky MŠ Modřice

Ke Dni matek jsem přednášela učitelkám z Mateřské školy v Modřicích o barevné typologii, výběru vhodného účesu s praktickými ukázkami nahého a francouzského líčení.

Přednáška o vizážistice a líčení, hotel Royal resort Brno

Přednášela jsem pro lékárnice jako zpestření jejich odborných školení. Tématem byly zejména barvy a praktické ukázky nalíčení.

Přednáška o kosmetice, barvách a líčení, ZŠ Brno

Přednášela jsem pro žáky a žákyně 6. - 9. tříd ZŠ Brno pro neslyšící v rámci projektu Investice do rozvoje vzdělávání. Téma přednášky: péče o mladou pleť, barevná typologie, líčení pro náctileté s praktickými ukázkami.

Líčení na večírku firmy DHL

Barevná typologie a líčení na firemním večírku firmy DHL.

Líčení hostů golfového turnaje,  Golf hotel Austerlitz, Slavkov u Brna 

Líčení partnerek přítomných soutěžících v golfu v rámci doprovodného wellness programu.

Přednáška pro ženy při příležitosti MDŽ, Brod n. Dyjí

Starostka města Brod n. Dyjí mně pozvala na přednášku pro místní ženy. Přednášela jsem zejména o líčení, péči o pleť ale i účesech.

Přednáška o vizážistice pro firmu BOS, spol. s r.o.

Firemní vizážistické školení pro zaměstnance na téma barvy, líčení. Firma BOS, Ladná u Břeclavi. Určení barevného typu, zásady používání barev, ukázky nalíčení.                                                     

Líčení modelek a předvádění pro agenturu Prestige models, Valašské Meziříčí

Pro tuto agenturu jsem pracovala jako modelka, zejména na módních přehlídkách. Připravovala jsem také ostatní modelky na molo, zejména co se týče líčení.

Jsem tu pro Vás.
Neváhejte se zeptat.