Příběh č.3 - Aneta, 18 let, svobodná, studentka

Barevná typologie

Pomocí barevných šátků jsem zjistila, že slečně sluší studené, výrazné barvy. Patří do tzv. "letního typu" a tudíž by se měla vyhýbat teplým, zemitým tónům, zejména u obličeje.

Poradenství péče o pleť

Slečna měla smíšenou pleť, tak jsem jí poradila, jak o ni správně pečovat, jak ji čistit a tonizovat. Doporučila jsem jí čistící přípravky značky Laurendor.

Trhání obočí

Slečna měla již obočí vytrhané, doporučila jsem jí ale trochu jiný tvar vzhledem ke tvaru obličeje.

Maxi kurz denního a večerního líčení

Při maxi kurzu líčení jsem slečně vysvětlovala krok za krokem, jak se má správně líčit. Líčila jsem ji na jedné polovině tváře krok za krokem a ona v zápětí napodobovala to stejné na druhé polovině tváře. Nejvíce ji zaujaly techniky večerního líčení očí, protože tady vždycky váhala, jak má nanést správně oční stíny tak, aby vypadalo nalíčení sexy, ale také vkusně.    

Naučit se správně nalíčit v tak mladém věku je pro každou dívku do budoucna velice přínosné. Zbaví se spousty zbytečných hodin před zrcadlem přemýšlením co a kam nanést, nemluvě o finanční úspoře za kosmetiku, kterou kolikrát použijeme jednou a potom letí rovnou do koše, protože zjistíme, že se k nám nehodí.


Slečna absolvovala výhodný balíček služeb "Krásná tvář v každém věku".

Služby, ceny:

  • barevná typologie
  • poradenství péče o pleť
  • trhání obočí
  • maxi kurz denního líčení
  • maxi kurz večerního líčení

Cena: 4 300,-

Jsem tu pro Vás.
Neváhejte se zeptat.