Kosmetika Laurendor

"Buďte krásná a okouzlující jako známé hvězdy!"


Při líčení a kurzech líčení používám zejména líčidla značky Laurendor (řada make-upů Stage-line), což je špičková kvalitní kosmetika předních maskérů a vizážistů po celém světě.

Vyznačuje se vlastnostmi jako jsou: široká škála barev, vysoká trvanlivost po nalíčení, velmi jemná konzistence, hypoalegrenní složení a ochrana před sluncem při použití přírodních složek.

Tuto kosmetiku si můžete po konzultaci se mnou zakoupit i Vy.

Laurendor - značka předních vizážistů

Informace o značce:

Španělská firma Laurendor byla založena v roce 1936. Laurendor se specializuje na výrobu kosmetických přípravků a distribuci kvalitního profesionálního make-upu. Přípravky jsou uznávané a používané po celé Evropě především profesionály, pro které jsou primárně určeny. Dobré zkušenosti potvrdí i přední vizážisté ČR.

Produktové řady:

LAURENDOR: kosmetické ošetření pro obličej i tělo

LAUKROM: make-up a doplňky pro divadlo, profesionální vizážisty, zábavu, dětský make-up a malování na tělo.

STAGE LINE:  profesionální dekorativní kosmetika pro potřeby v salonu krásy, kadeřnictví, v módě, reklamě, televizi, filmu.

Filosofií společnosti je:

Kvalita: pouze nejkvalitnější suroviny a výrobní procesy. Bezpečnost: každý výrobek podléhá přísné kontrole. Ekologické povědomí: používání pouze recyklovatelných obalů.

Všechny produkty jsou vyrobeny z hypoalergenních materiálů, které prošly dermatologickou kontrolou. Kombinují výhodu nových poznatků v šetrné péči o pleť a tradičních receptur sahajících až k počátkům firmy. Značku používá např. Česká televize, Národní divadlo a Stavovské divadlo, maskéři známého seriálu Ulice (TV Nova) a další.

Dobré zkušenosti v náročných podmínkách profesionální branže potvrdí i přední vizážisté ČR.

Např. Lukáš Veselý – (přední český vizážista a maskér, mezi jeho portfolio patří např.:

T. Kuchařová, V.Pompeová…) “Z výrobků Laurendor/Stage line jsem si oblíbil profesionální palety, především mi vyhovuje make-up paleta 2v1, Make-up Natural Lifting a PAINT STICK , ale i ostatní výrobky si drží svou úroveň “.

Dagmar Erychlebová – (špičková maskérka a vizážistka s dlouholetými zkušenostmi s televizním líčením) – “Požívám korektory Stage line, se kterými mi dobře pracuje. Dále make-upy, oční stíny a štětce, které jsou pro tento obor ideální. ”

Petr Lukeš - vizážista, stylista, fotograf. Prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR se zkušenostmi s prací pro Yves Saint Laurent, Dior, dále celou řadu médií a TV, jako napříkald ČT1, ČT2, ČT24, Nova, Prima, Markýza, Metropol TV. časopisy jako Vogue, Style, Hair and Beauty, Dáma, Marianne, Makeup Magazin, atd. říká: "Z mých dosavadních zkušeností je můj aktuální favorit Laurendor."


Touto prvotřídní profesionální kosmetikou jsou také líčeny přední modelky - Petra Němcová, Taťána Kuchařová, Andrea Verešová a další osobnosti jako Lucie Bílá, Dana Morávková, Zlata Adamovská a jiné.

Tuto kosmetiku používají známé hvězdy, není důvod, proč byste ji nemohla používat

právě Vy.

 

Které výrobky je možno zakoupit?

  • pěstící kosmetika (krémy, séra, odličovací přípavky, atd.)
  • dekorativní kosmetika (make-upy, pudry, tvářenky, řasenky, stíny, rtěnky, atd.)
  • profesionální kosmetické štětce s přírodním nestříhaným vlasem

Jak postupovat, máte-li o tuto kosmetiku zájem?

Klientka se nechá nalíčit, nebo v ideálním případě absolvuje některý z kurů líčení a poté jsem schopna jí doporučit ideální přípavky a odstíny přesně na míru. 

Klientka zaplatí zálohu, já objednám kosmetiku a do týdne si ji může u mě vyzvednout . V případě zájmu je možnost sepsat objednací kódy odstínů a jakmile klientce daný výrobek dochází, může si objednat zase stejný vyhovující odstín.

 

Poznejte i Vy tajemství dokonalého make-upu hvězd!


Ceník - přehled výrobků

Pro lepší představu zde uvádím přehled některých výrobků i s cenami:

1. Hydratační make-up (Hydra fulid make-up)

Má středně krycí schopnost, matný vzhled, obsahuje vit. B a C, přírodní hydratační faktor, který udržuje pleť po celý den svěží. Bez parfemace. Obsah: 50ml, cena: 340,- Kč.

Hydratační make-up

2. Korektor (Magic touch)

Tento korektor se hodí na rozjasnění tmavších míst obličeje (kruhy pod očima, okolí nosu, koutky rtů,..). Obsahuje výtažek z heřmánku a Aloe Vera pro uvolnění a hydrataci pleti. S fyzikálním slunečním filtrem. Bez obsahu olejů. Cena: 219,- Kč

Korektor

3. Pudr (Transparent pudr)

Vytváří dokonale matný efekt, díky aktivním složkám nevysušuje pleť. Chrání pleť před škodlivým slunečním zářením. Je vhodný pro všechny typy pleti. Bez parfemace. Pudřenka obsahuje labuťenku.  60g, cena 419,- Kč.

4. Oční stíny (Profesional eye shadow) 

Oční stíny - matové i perleťové, vyrobené na základě mechanicky upravených pigmentů. Pudrové provedení, velmi snadná aplikace a hedvábný efekt. Možno aplikovat na sucho i na mokro (pro větší intenzitu). Vybírat je možno ze široké škály barevných odstinů a vytvořit tak vlastní kombinace do nabízených paletek na 12/2/1 oční stín. Cena: 12 stínů: 1199,-, 2 stíny: 259,-, 1 stín: 159,-

Vzorník - oční stíny
Oční stíny

Zde přikládám ceník/objednávku s aktuálními cenami.

Objednávka stage line make-up

Jsem tu pro Vás.
Neváhejte se zeptat.