Příběh č. 1. - Jana, 27 let, svobodná, vedoucí pobočky

Začátek...

Slečna přišla oblečená celá v černém. Od přírody světlý, jemný typ. Domnívala se, že černou barvou nemůže nic zkazit. Pravdou je, že černá je neutrální barva, ovšem u těchto typů, zejména, pokud je blízko obličeje, nevypadá příliš dobře. Vlasy měla blond, odbarvené, rovné, ošetřované, bez výrazného střihu. Šperky ani ozdoby nenosila.

Barevná typologie

Pomocí barevných šátků jsem určila její přirozený barevný typ - jasné léto. Zejména jí sluší studené, výraznější barvy, dominující růžová. Jako doplňující je možno použít fialovou, modrou, tyrkysovou a na svrchní oděv a doplňky je ideální hnědá. Z důvodu studeného ladění pokožky je vhodná stříbrná barva šperků. Make-up taktéž ve studených tónech. Slečna dostala barevný vzorník, který může s sebou nosit na nákupy a písemné materiály, aby se do nich mohla kdykoliv podívat.

Korekce postavy oděvem

Vzhledem k výrazně tvarovaným ženským křivkám slečně sluší oblečení jemně zdůrazňující ženskou linii. Není nutno se bát výraznějších výstřihů a atraktivních barev v horní části postavy. Nevhodné jsou strohé, rovné střihy. Ideálními jsou přiléhavé horní díly a tmavší, nebo splývavé spodní díly oblečení. Nevhodné jsou výrazné brože. Pásky vypadají vždy dobře. Kabelky jemnější. Slečna dostala písemný popis nejvhodnějšího typu oblečení a fotografie příkladů kombinací jednotlivých svršků.

Probrání šatníku klientky

V šatníku slečny se nacházelo oblečení zejména v tmavých odstínech, zejména šedá, černá a červená. Tyto barvy jí opravdu moc nesluší, z toho důvodu byly z šatníku vyřazeny.

Asistence při nákupu oblečení

Nejdříve bylo nutno sepsat seznam všech důležitých věcí. Například: halenky, sukně, kalhoty, sako, šperky a bižuterie, fén, natáčky, tužidlo a lak na vlasy, atd. Po několikahodinovém hledání a zkoušení bylo vše nakoupeno.

Návrh účesu, kadeřnické služby 

Je nutno brát v potaz spoustu faktorů. Počínaje tvarem obličeje – v tomto případě trojúhelník, přes barevný typ, konče životním stylem a dalšími atributy. Blond vlasy slečně sluší, měla by se držet studených, platinových tónů, ale pro atraktivnější vzhled jsem jí doporučila příležitostně lehké či silnější zvlnění . Pramínky je možno udělat v růžové barvě. Vzhledem k odbarvení o 3 odstíny je nutno o vlasy nadále pravidelně pečovat a ošetřovat balzámy a kúrami. 

Mini kurz denního líčení

Bylo nutné lehce zakrýt kruhy pod očima, pihy a jiné nerovnosti. Poté následovalo nanesení lehkého, přirozeného make-upu, zdůrazňující přirozenou krásu. Na oči jsem použila fialové stíny, rtěnku a zdravíčko do růžového tónu. Vyhnula jsem se černým linkám a černé řasence. Vzhledem k jemnému přirozenému tónu pleti postačuje hnědá. Slečna dostala písemné materiály a postupy při líčení, díky kterým si může nově nabyté znalosti kdykoliv osvěžit.

Výsledek - úplná proměna!

Výsledkem je sebevědomá, mladá slečna, která se o sebe umí postarat, ví, jak pečovat o svoji pleť, jak se nalíčit na různé příležitosti, ví, co na sebe, jaký účes jí sluší. Nezalekne se žádné příležitosti, jak lépe prezentovat sama sebe a svoji osobnost. Bude se lépe seznamovat s opačným pohlavím, nemluvě o profesionální reprezentaci.

Jak hodnotila svoji proměnu ona sama?

„Děkuji Vám, dodáváte ženám sebevědomí a novou sílu do života“


Poznámka pro svobodné a nezadané

Slečna se do půl roku od proměny seznámila s milým mužem, se kterým chystá svatbu! Přejeme hodně štěstí!


Pro úplnost zde uvádím rozpis služeb a zboží i s cenami z tého proměny:

Vizážistické služby - balíček "Proměna s asistencí":

barevná typologie800,-
korekce postavy oděvem600,-
probrání šatníku500,-
mini kurz líčení1200,-
návrh účesu900,-
asistované nákupy 3h1500,-
-------------------------
součet cen5500,-
sleva (za balíček)- 200,-
celkem5300,-


Kadeřnické služby:

střih, barva1190,-

Jsem tu pro Vás.
Neváhejte se zeptat.